خرید قهوه سبز سهله
يکشنبه 13 اسفند 1396

خرید چای سبز لاغری تیما ۵۰۴۰

قیمت : 29,000 تومان

یکی از بهترین انواع پکیج لاغری را می توان دمنوش های گیاهی که این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده همه جا سخن از ان است چای سبز می باشد. این نوشیدنی که تاریخچه ان باز می گردد که سرزمین های اسیای شرق دارای خواص بسیار زیادی بوده و در طب سنتی نیز به ان اشاره های فراوانی شده است. یکی از بهترین محصولات تولید شده در بازار ایران در این رابطه چای سبز تیما می باشد. برند تیما در طول چند سال گذشته یکی از پر فروش ترین برندها بوده و خیلی زود توانسته جایگاه مناسبی در سبد غذایی خانوارهای ایرانی بیابد.

اگر به دنبال کاهش وزن و لاغری و تناسب اندام می باشید یکی از بهترین انواع دمنوش های گیاهی را که می توانید برای این منظور مورد استفاده قرار دهید محصولی با نام دمنوش لاغری تیما است که برندی از فروشگاه ۵۰۴۰۰ بوده و تبلیغات زیادی را رد مورد این محصول در شبکه های مختلف تلویزیونی پشخ کرده اند. این محصول در دو مدل دم کردنی و کیسه ای عرضه شده است و دارای خواص بی نظیری برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافه می باشد.

دمنوش گیاهی تیما از برگ های تازه چای سبز تهیه شده و به صورت کاملا بهداشتی فراوری و بسته بندی شده است. شما می توانید بر اساس نوع سلیقه خود برای تهیه یکی از مدل های ارائه شده این محصول اقدام نمایید و ابتدا کالای خود را دریافت کرده و سپس وجه انرا به مامور پست بپردازید.

محصول دمنوش کیسه ای تیما ۱۰۰ عددی بوده و به صورت تی بگ عرضه شده است.

محصول دم کردنی دارای ۵ بسته ۵۰ گرمی می باشد که دارای کیفیت بسیار خوبی است.

محصولات چای لاغری تیما در دو مدل دم کردنی و کیسه ای تولید می شود و هر دو محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردا هستند.محصولات چای سبز دم کردنی این برند با قیمت ۲۸ هزار تومان عرضه شده است و برای مصرف یکماه کفایت می کنند. محصولات چای کیسه ای تیما نیز دارای ۱۰۰ عدد تی بگ بوده و برای مصرف یکماه شما کافی می باشد.اما نحوه خرید و تهیه این محصول به شرح زیر می باشد :

توجه توجه

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید )


خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید )


خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )


خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف برنزی با قیمت ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با قیمت ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

اگر به دنیال خرید چای سبز اصلی تیما ۵۰۴۰ هستید و دوست دارید تا در قرعه کشی شرکت نمایید ما محصول اصلی را به شما ارائه می دهیم.

برای خرید چای سبز می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید

همچنین می توانید به صورت تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین می توانید آدرس +کد پستی +نام محصول+نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ پیامک دهید

معمولا افرادی که به دنبال تهیه چای سبز لاغری هستند می خواهند در نهایت به کاهش وزن و تناسب اندام مناسبی دست یابند.و البته از خواص بی نظیر چای سبز همه اطلاع داریم و می دانیم برای موادر مختلفی می توان از این دمنوش گیاهی استفاده کرد اما اگر شما نیز هدفتان تنها رسیدن به وزن ایده آلتان است باید بدانید که حتما در طی یکک دوره سه ماهه تا شش ماهه از این چای لاغری استفاده نمایید تا نتیجه لازم را دریافت کنید.

ما برای این منظور همانطور که در بالا نیز توضیحات لازم را ارائه داده ایم برای عزیزانی که قصد خرید به صورت پکیجی دارند و می خواهند از دوره های لاغری استفاده کنند تخفیف مناسبلی را در نظر گرفته ایم . شما هر کدام از پکیج ها را که نیاز دارید می توانید براحتی از طریق شماره تلفن بالا و یا با کلیک بروی دکمه خرید پستی کنار محصول سفارش دهید و ابتدا محصول خود را دریافت کرده و سپس وجه انرا به مامور پست بپردزاید.

در مورد خواص بی نظیر این دمنوش چربی سوز می توان به موارد زیر اشاره کرد و شما در قالب تهیه خرید پکیج لاغری می توانید علاوه بر کاهش وزن از دیگر فواید این دمنوش لاغری نیز نهایت استفاده را ببرید.با ما همراه باشید تا در مورد این محصول توضیحات کاملی را خدمتتان ارائه دهیم .

ترکیبات به کار رفته در پکیج لاغری ۵۰۴۰

گیاه تازه چای سبز با بالاترین کیفیت

گیاه چای اولونگ

گیاه کاسیا

زیره

به لیمو

زعفران

همانطور که در بالا مشاهده می کنی شما با خرید پکیج لاغری فوق محصولی ۱۰۰% گیاهی را دریافت خواهید کرد که بدون هیچگونه عوارضی می تواند برای شما کاهش وزن و تناسب اندام را به همراه داشته باشد.

چه گیاهانی در دمنوش ۵۰۴۰ تیما استفاده شده است ؟

برگ های تازه چای سبز از ترکیبات اصلی این دمنوش به شمار می رود.

چای شاهانه یا چای اولانگ یکی از گیاهانی است که در این دمنوش گیاهی مورد استفاده قرار گرفته است.

گیاه به لیمو از دیگر ترکیبات این دمنوش لاغری محسوب می شود.

زعفران گیاه بسیار خوش طعم و عطر ایرانی از دیگر ترکیبات موجود در این دمنوش لاغری می باشد.

زیره سبز گیاهی چربی سوز و بسیار پر خاصیت از دیگر ترکیبات این دمنوش چربی سوز می باشد.

و در آخر کاسیا گیاهی که دارای خواص بسیساری بوده و در طب سنتی هم به آن بسیار توجه شده است.

در میان انواع نوشیدنی های گیاهی و دمنشو های یکه تا به امروز در بازار معرفی شده اند یکی زا بهترین ها و در عین حال محبوب ترین انها نوشیدنی چای سبز تیما می باشد.این محصول در نوع دم کردنی و کیسه ای روانه بازار شده و توانسته در همین مدت کوتاه توجه بسیاری را به خود جلب نماید.در بازار می توان برند های مختلفی را یافت که به ارائه محصول چای سبز پرداخته اند اما بی شک یکی از خوش نام ترین و با کیفیت ترین محصولاتی که در این زمنیه می توان یافت محصول چای تیما می باشد که از سوی فروشگاه ۵۰۴۰ چای سبز ارائه شده است.

چای سبز تیما

حتما شما هم تا کنون تبلیغات متختلفی را از چای لاغری ۵۰۴۰ در رسانه های مختلف دیده اید.همین امر نشان می دهد که این برند بسیار محبوب و مورد توجه مردم است و شما نیز اگر می خواهید یکی زا بهرتین محصولات چای سبز در یاران را در اختیار داشته باشید تنها توصیه ما استفاده از این محصول ارزشمند می باشد.اما در مورد ترکیبات به کار رفته در محصول فوق که یکی از عوامل موفقیت ان هم محسوب می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

شما در چای ۵۰۴۰ می توانید گیاه چای اولونگ یا همان چای شاهانه را بیابید.

به لیمو از دیگر گیاهانی است که در این نوشیدنی مورد استفاده قرار گرفته است.

زعفران نیز برای خوش رنگ کردن این نوشیدنی مورد استفاده قرار گرفته است.

زیره سبز گیاهی خوش طعم و لاغر کننده در برند تیما موجود است.

گیاه کاسیا یکی دیگر از گیاهانی است که در چای لاغری تیما می توانید بیابید.

و در آخر برگ های تازه از گیاه چای سبز با بالاترین کیفیت ممکن

چای لاغری تیما

اما در مورد قیمت چای سبز تیما با توجه به کیفیت و ترکیبات فوق العاده ان می توان گفت بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد .شما می توانید مدل دم کردنی آنرا تنها با قیمت ۲۸ هزار تومان و مدل کیسه ای ۱۰۰ عددی آنرا با قیمت ۳۲ هزار تومان تهیه نمایید. البته اگر قصد مصرف برای کاهش وزن و لاغری را دارید می بیاست این نوشیدنی را حداقل به مدت سه ماه تاشش ماه مصرف کنید و به همین منظور ما برای شما پکیج های سه ماه و شش ماه و با تخفیف بسیار ویژه ای را در نظر گرفته ایم :

خرید تک بسته بدون تخفیف

خرید چای لاغری تیما مدل دم کردنی ( ۱ بسته ) = ۲۸۰۰۰ تومان

خرید چای سبز کیسه ای تیما (۱ بسته ۱۰۰ تایی) = ۳۲۰۰۰ تومان

پکیج سه ماهه با تخفیف

خرید پکیج سه ماهه ( مخصوص کاهش وزن و لاغری) در سه بسته دم کردنی با در نظر گرفتن تخفیف با قیمت ۷۴۹۰۰ تومان

میزان تخفیف لحاظ شده = (۹۱۰۰ تومان تخفیف )

خرید پکیج سه ماه( مخصوص کاهش وزن و لاغری) در سه بسته کیسه ای با در نظر گرفتن تخفیف با قیمت ۸۵۹۰۰ تومان

میزان تخفیف لحاظ شده = ( ۱۰۱۰۰ تومان تخفیف)

پکیج شش ماهه با تخفیف ویژه

خرید پکیج شش ماهه ( مخصوص کاهش وزن و لاغری) در شش بسته دم کردنی با در نظر گرفتن تخفیف با قیمت ۱۴۰ هزار تومان

میزان تخفیف لحاظ شده = (۲۸ هزار تومان تخفیف)

خرید پکیج شش ماهه ( مخصوص کاهش وزن و لاغری) در شش بسته کیسه ای با در نظر گرفتن تخفیف با قیمت ۱۵۹۸۰۰ هزار تومان

میزان تخفیف لحاظ شده = ( ۳۲۲۰۰ تومان تخفیف)

چای تیما

اما جهت تهیه محصول چای لاغری تیما اصل علاوه بر اینکه می توانید بروی ذکمه های خرید پستی که در بالا اورده ایم کلیک نمایید همچنان می توانید جهت سفارش این محصول با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس گرفته و محصول مورد نظر خودتان را تلفنی سفارش دهید.

در ضمن می توانید جهت تهیه این محصول آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ پیامک کنید.

شما با مصرف روزانه و منظم چای سبز تیما ۵۰۴۰ می توانید به میزان قبال توجهی شاهد کاهش میزان قند خون خود باشید. در واقع علاوه بر کاهش قند خون این نوشیدنی کمک می کند تا جذب قند موجود در مواد غذایی به مقدار قابل توجهی کاهش یافته و همین امر موجب خواهد شد تا بدن شما به منظور تامین انرژی مورد نیازش شروع به استفاده از بافت های چربی انباشته شده نماید و در دراز مدت همین روند موجب کاهش وزن برای شما خواهد شد.

اگر به دنبال یک نوشیدنی آرامش بخش هستید و می خواهید اعصابی آرام و قوی داشته باشید باز هم توصیه ما به شما استفاده از چای تیما ۵۰۴۰ است. وجود گیاهانی همچون زعفران و کاسیا در ترکیبات به کار رفته این محصول باعث شده تا علاوه بر خاصیت کاهش وزن خاصیت آرامش بخشی خوبی هم داشته باشد و از ان به عنوان یک دمنوش آرامش بخش استفاده نمایند.

اما در یک نگاه اگر بخواهیم خواص چای سبز لاغری ۵۰۴۰ را برشمریم می توان موارد زیر را عنوان کرد :

باعث ایجاد شادای و حالت مفرح شدن

باعث بهبودی درد

از بین برنده نفخ شکم

کاهش میزان کلسترول خون

شادابی و روشنی پوست صورت

جلوگیری از بیماریهای سرطانی

جلوگیری از بیماری دیابت

کنترل میزان فشار خون

جلوگیری از بیماری هیا قلب و عروقی

همه این موارد را می توان از برترین شاخص ترین خواص بی نظیر این نوشیدنی عنوان کرد. شما نه تنها با این محصول می توانید به وزن دلخواه خود نزدیک شوید بلکه همزمان از ده ها خواص بی نظیر آن برای خود می توانید استفاده کنید و بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

این روزها درباره چای سبز مطالب زیادی در فضای مجازی و حتی محیط واقعی شنیده می شود. این نوشیدنی جادویی با دارا بودن خواص بسیار شگفت انگیزش خیلی زود در میان خانواده ایرانی جایگاه خوبی پیدا کرده است.یکی از مهمترین خواص این گیاه جادویی لاغری می باشد و از این باب است که نام ان را چای سبز لاغری قرار داده اند.

شما با مصرف منظم و روزانه این نوع چای می توانید بعد از مدتی شاهد کاهش وزن خود باشید و بدون هیچگونه عوارضی به وزن ایده خود برسید. روش های زیادی را می توان یافت که برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرند از جمله عمل های جراحی و استفاده از داروهای لاغری . اما هیچکدام به مانند چای سبز لاغری نمی تواند برای شما هم کم هزینه و هم بدون عوارض باشد.استفاده از قرص های لاغری ممکن است دارای عوارض مختلفی باشد و عمل های جراحی هم پر هزینه و طاقت فرسا هستند.پی بهترین روش برای رسیدن به وزن ایده ال به نظر استفاده از یک روش گیاهی است و ان هم نوشیدن چای سبز لاغری است.

یکی از برندهایی که در این زمینه توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کند برند تیما است. حتما تبلیغات تلویزیونی انرا نیز تا به حال دیده اید.امروز در فروشگاه تهران چای محصولی با نام چای سبز تیما را به شما معرفی می کنیم که از ترکیب چند گیاه تشکیل شده و بسیار خوش طعم و گوارا می باشد. محصول فوق به دلیل وجود گیاهانی همچون زیره و چای اورلونگ و کاسیا و زعفران به یکی از بی نظیر ترین محصولات چای لاغری مبدل گشته و مورد پسند ذاعقه ایرانی می باشد.

گیاه چای سبز به خودی خود دارای حالت گز کنندگی است و شاید همگان نوشیدن این نوع گیاه را نپسندند به همین دلیل است که برند تیما مبتکر نوع جدید از این محصول شده و بر اساس ذاعقه ایرانی محصولی را روانه بازار کرده که علاوه بر خواص لاغری و کاهش وزنی که دارد دارای عطر و طعم بسیار خوبی نیز می باشد.

چای سبز تیما لاغری

چه زمانی در روز باید چای سبز تیما لاغری را میل کنیم ؟

بهترین زمانی که می توان برای مصرف این نوشیدنی در نظر گرفت نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی است. البته اگر می خواهید بعد از وعده های غذایی خود اقدام به این کار کنید باید توجه داشته باشید به مظنور از بین نرفتن مواد مغذی و اهن غذا بهتر است دو ساعت بعد از وعده غذایی که میل کردید اقدام به نوشیدنی این چای نمایید.

بهترین حالت برای دم کردن چای سبز ۵۰۴۰ کدام است ؟

شما کار سختی برای دم کردن چای سبز نخواهید داشت. طبق دستوری که در سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما است, کافیست تا زمانیکه آب جوش آمد انرا ردون قوری ریخته و به میزان لازم از چای سبز لاغری را درون قوری بریزید. و به مدت ۵ دقیقه صبر کنید .حال دم نوش لاغری شما اماده میل کردن است و نیازی نیست دیگر قوری را بروی شعله مستقیم حرارت قرار دهید.

طعم و مزه چای سبز لاغری تیما به دلیل وجود ترکیبات منحصر به فردی که در ان است بسیار متفاوت و خوش عطرتر از نمونه های مشابه خود می باشد ومعمولا با استقبال خوبی از طرف مصرف کنندگان روبرو خواهد شد.

ترکیبات انتی اکسیدانی بسیار قوی همچون کتچین و پلیفنول و فیتو چمیکال در این گیاه باعث شده تا انرا مبدل به نوشدینی ضد سرطان کند. همین ترکیبات می توانند کمک فراوانی به شما کنند تا از شر بیماریهای سرطانی در امان باشید.بیماری هایی همچون انواع تومورهای مغزی و سرطان های سینه و پوست و… را با نوشیدن منظم و روزانه این معجون گیاهی می توانید از خود دور کنید.

مقدار آنتی اکسیدانی که در گیاه چای سبز تیما یافته اند بسیار بیشتر از مقداری است که در ویتامین های C و E می توان یافت و از این رو اهمیت به نوشیدن منظم و روازنه ان می تواند در نهایت فواید بیشماری را برای بدن ما به همراه داشته باشد.

در واقع چای لاغری تیما اصل به منظور کنترل بیماری های قلبی و همچنین به منظور کاهش چربی ها و ایجاد حالت نشاط آور بسیار مورد توجه قرار گرفته و هر روز شاهد هستیم که بر تعداد مصرف کنندگان این نوشیدنی افزوده می شود.

وجود ترکیباتی مشابه آسپرین در این گیاه کمک می کند تا از لخته شدن خون در بدن جلوگیری شده و در واقع با بهبود مسیر جریان های خون در بدن از ابتلا به انواع سکته های قلبی و مغزی جلوگیری به عمل خواهد آورد.

قیمت چای لاغری تیما با توجه به تمام موارد عنوان شده اما بسیار به صرفه و توجیه پذیر است . شما با هزینه ای اندک می توانید اقادام به خرید یکی از محصولاات تیما نمایید . و پکیج های سه ماهه و شش ماهه ما را که برای لاغری در نظر گرفته ایم را با تخفیف بسیار مناسب دریافت نمایید.

اگر بخواهیم تاریخچه ای از این گیاه بگوییم باید ابتدا عنوان کنیم که منشا این گیاه از کشور چین بوده و در دوران باستان در این کشور از چای سبز برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشده است.در ایران اما بسیاری تنها به منظور کاهش وزن و لاغری اقدام به تهیه چای لاغری تیما می کنند و البته این موضوع باعث نخواهد شد تا شما از دیگر خواص این نوشیدنی بی نظیر بی بهره بمانید و قطعا با هر بار نوشیدن چای سبز لاغری می توانید از تمامی خواص بی نظیری که دارد بهترین استفاده را برای خود داشته باشید.

شما بعد از خرید چای سبز تیما و دریافت محصول خود باید طبق یک برنامه ریزی دقیق اقدام به مصرف آن نمایید تا بتوانید بهترنی نتیجه را برای خود شاهد باشید. ابتدا باید میازن مصرف روزانه تان را مشخص کنیدم شما می توانید روزانه بین ۳ تا ۵ فنجان از این نوشیدنی گوارا میل نمایید.دقت کنید که شما در طی دوره ای که قصد دارید کاهش وزن خوبی را بار یخود به همراه بیاورید در کنار مصرف مواد غذایی مناسب همچون استفاده از چای لاغری تیما ۵۰۴۰ باید بتوانید میزان فعالیت بدنی خود را نیز کمی افزایش داده و بروی برنامه غذای یخود کنترل خوبی داشته باشید.

در ایران نیز شاهد هستیم چای سبز بسیار محبوب بوده و از زمین های کشاوری در شمال کاشته و به سرایر اسران عرضه می گردد.شما نیز میتوانید جهت تهیه محصولات ما با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ در تماس باشید.

خوشبختتانه در این زمنیه با توجه به اگاهی های لازمی که صورت گرفته شاهد هستیم که مردم هر روز بیشتر از دیروز به نوشیدن این چای گیاهی روی می آورند. و این خود جای خوشحالی بسیار زیادی دارد.

شما می توانید به صورت نقدی از فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری اقدام به تهیه محصول خود نمایید اما امکانی که برای شما در نظر گرفته ایم این است که در هر کجای کشور که باشدی بدون نیاز به پرداخت اولیه وجه ابتدا کالای خود را دریافت کرده و سپس نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

اما در مورد خصوصیات چای لاغری تیما اصل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

محصولات برند تیما دارای ترکیبات زیر هستند :

چای اولونگ که به چای شاهانه معروف است.
گیاه به لیمو جهت آرامش و خوش عطر کردن این دمنوش
زعفران برای آرامش اعصاب و جهت خوش رنگ کردن این چای
زیره سبز جهت لاغری و مبارزه با بافت های چربی
گیاه کاسیا برای خوش طعم و خوش رنگ کردن این نوشیدنی
معمولا در اداره جات و شرکت ها به منظور راحتی کار از چای سبز تیما ۵۰۴۰ کیسه ای استافده می شود و افرادی که در منزل هستند از مدل دم کردنی ان استفاده می کنند. همانطور که رد بالا نیز عنوان کردیم اگر شما به منظور کاهش وزن و لاغری می خواهید از این نوشیدنی استفاده نمایید توصیه می کنیم حتما از یکی از پکیج های سه ماه تا شش ماه ما استفاده کنید تا بتوانید تاثیر نهایی این محصول را مشاهده کنید.در هر کجای ایران عزیز که باشید ما ابتدا محصول چای سبز لاغری تیما را برایتان ارسال خواهیم کرد و سپس وجه انرا دریافت می کنیم.

گیاه چای سبز به خودی خود دارای طعمی و مزه ای گس مانند است و شاید ذاعقه ایرانی انرا نپسندد. به همین منظور شرکت تیما با در نظر گرفتن این مشکل از ترکیباتی که رد بالا نام بردیم در این محصول استفاده کرده تا هم آنرا را دارای طعم و مزه ای دلپذیر تر نماید و هم اینکه شاهد هستیم خواص بی نظیر دیگری به واسطه افزوده شدن این گیاهان در این نوشیدنی می توان یافت.

در بالا نیز اشاره کدیم که قیمت چای لاغری تیما در مدل دم کردنی هر بسته ۲۸ هزار تومان می باشد و در مدل کیسه ای هر بسته ۳۲ هزار تومان است.البته شما چنانچه بخواهید از پکیج های ما استافده نمایید ما برایتان تخفیف مناسبی را رد نظر گرفته ایم که توضیحات انرا در بخش ابتدایی عنوان کرده ایم.برای خرید چای لاغری تیما تنها کافیست تا بروی دکمه های خرید پستی که در بالا و در ادامه متن مشاده خواهید کرد کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. همچنین می توانید جهت خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهید.

در زیر به برخی دیگر از مزایای و فواید چای سبز تیما به صورت فهرست وار اشاره کرده ایم :
با مصرف منظم این نوشیدنی می توانید از معرض ابتلا به آسم در امام بمانید
سم زدایی کبد از مهمترین خواص چای سبز به شمار می رود.
جلوگیری از پوکی استخوان از دیگر مزیت های این نوشیدنی است.
تقویت سیستم ایمنی بدن
جلوگیری از سرما خوردگی در زمستان
از بین بردن انواع باکتری های مود در درهان و بدن و جلوگیری از مسمومیت های غذایی
در مورد نحوه مصرف آن باید گفت شما می توانید در طی روز به میزان ۳ تا ۵ فنجان میل نمایید.دم کشیدن چای سبز بسیار سریع بوده و نیازی نیست مدت طولانی انرا در دمای کتری نگه دارید. در حدود ۳ الی ۵ دقیهقق می توانید این نوشیدنی را دم کنید.
تا کنون عوارضی از مصرف این نوشیدنی گزارش نشده است اما برای خانم های باردار و شیرده بهتر است قبل زا مصرف حتما با یک پزشک در این زمینه مشورت نمایند.

چای یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی ها نزد ایرانیان است. چای به سه نوع سبز، اولانگ و چای دسته بندی می شود. تمام این چای ها از گیاه کاملیا سیننسیس کشت می شوند و نوع و میزان خشک کردن آنها متفاوت است. چای سبز در یک مرحله و چای اولانگ در دو مرحله خشک و اکسید می شوند. چای سیاه را نیز تا آن جا که کاملا فاقد آب شود، حرارت می دهند. فواید چای بی شمار است. چای سبز برای درمانن بیماری ها، چای اولانگ برای آرامش و چای سیاه برای رفع خستگی بسیار مناسب هستند. در این مطلب قصد داریم تا فواید چای سیاه را به طور کامل شرح دهیم.

دهان و دندان: چای سیاه دارای ترکیبی به نام پلی فنل است که این ترکیب باکتری های دهانی را از کار می اندازد و از پوسیدگی و خوردگی دندان ها جلوگیری می کند. تحقیقات اخیر نشان می دهد که چای دارای خاصیت دهان شویه می باشد؛ البته به شرطی که بدون جویدن قند و شکر مصرف شود.

بیماران قلبی: پزشکان همواره نوشیدن چای کمرنگ و رقیق را به بیماران قلبی توصیه می کنند. چای سیاه از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری می کند. همچنین چربی و فشار خون را کنترل می کند و خون را رقیق نگه می دارد.

هضم غذا: مصرف چای برای هضم غذا های چرب و سنگین بسیار مناسب می باشد. همچنین چای دارای ترکیبی به نام تانن است که از جذب آهن غذا جلوگیری می کند؛ در نتیجه به افرادی که دارای بیماری هموکروماتوز هستند نوشیدن چای بعد از صرف غذا توصیه شده است. به طور معمول زمان مناسب صرف چای ۲ ساعت پس از میل کردن غذا می باشد.

رفع خستگی: چای به علت داشتن کافئین خستگی و سردرد های ناشی از آن را بر طرف می کند. همچنین چای دارای خاصیت ضد افسردگی، ضد استرس و ضد اسپاسم عضلانی می باشد.

بی شک یکی از دلایلی که که باعث شده تا چای سبز لاغری فوق در میان سایر برندهای دیگر از طرفداران زیادی برخوردار باشد وجود همین گیاهان در محصول است.همچنین قیمت تمام شده این چای در مقایسه با دیگر مدل های مشابه درون بازار بسیار مقرون به صرفه تر نیز می باشد. شما می توانید در دو مدل دم کردنی و کیسه ای این محصول را را تهیه نمایید. در مدل دم کردنی ۵ بسته ۲۵۰ گرمی برای شما ارسال خواهد شد و در نوع کیسه ۱۰۰ عدد چای تی بگ برایتان ارسال می گردد.

اما جدا از خاصیت چربی زدایی و کاهش وزن این چای لاغری دارای خواص دیگری است که در زیر به ان اشاره کرده ایم :

کنترل فشار خون و همچنین کمک به کاهش کلسترول در بدن شما
وجود مواد انتی اکسیدان قوی در گیاه چای سبز باعث شده تا انرا به گایهی برای مقابله و پیشگری بیماری های سرطانی نیز معرفی نمایند.
نوشیدن چای سبز به صورت منظم در کمک کردن به شادابی و جوان ماندن پوست بسیار موثر است.
نوشیدن منظم گیاه فوق در کاهش پوسیدگی دندان هایتان به شما کمک فراوانی خواهد کرد.
با توجه به گیاهانی که در این چای نامشان را بردیم می توانید از ان به عنوان یک نوشیدنی ارامش بخش نیز استفاده نمایید.

شما می توانید در برنامه روازنه خود بین ۳ تا ۵ فنجان از این نوشیدنی را میل نمایید. جالب است بدانید که میزان تاثیراتی که این نوشیدنی در بدن خانم ها می گذراد تقریبا دو برابر میزان تاثیر در بدن اقایان است.

وجود موادی مانند کاتچین و پولیفتول با درصد بالای آنتی اکسیدانی که دارند باعث شده تا چای لاغری فوق به یک نوشیدنی برای مقابله با بیماری های سرطانی معرفی شود. شما اگر بتوانید به صورت منظم و روزانه از گیاه جادویی مصرف نمایید می توانید در پاک سازی کبد خود بسیار کمک کرده و همچنین از پوکی استخوان نیز جلوگیری نمایید. با مصرف مکرر این گیاه سیستم ایمنی بدنتان قوی تر خواهد شد و در مقابل سایر بیماری ها نیز مقاوم تر می شوید.

دمنوش لاغری تیما

اما چرا از میان این همه انواع مختلف چای لاغری باید دمنوش تیما را انتخاب کنیم ؟

یکی از مهمترین دلایل انتخاب این محصول به نسبت دیگر محصولات مشابه ترکیبات به کار رفته در آن است. همچنین کیفیت بالای برند تیما موجب شده تا بسیاری از میان سایر محصولات مشابه اقدام به خرید و تهیه این محصول نمایند.در مورد ترکیبات و گیاهانی که در این محصول استفاده شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دمنوش کیسه ای تیما

با نگاهی به ترکیبات به کار رفته در دمنوش لاغری ۵۰۴۰ فکر کنم شما هم با هم عقیده باشید که این محصول در میان سایر محصولات مشابه خود واقعا بی نظسیر و ممتاز و منحصر به فرد است و بی علت نیست که علاقه مندان زیادی هم به سمت خود جلب کرده است.

روش تهیه محصول دمنوش چای سبز تیما چگونه است ؟

شما براحتی می توانید همین الان برای خرید چای تیما یا همان دمنوش لاغری تیما به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

کافیست تاب روی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده وس فارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

می توانید جهت خرید دمنوش لاغری تیما با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

همچنین می توانید مشخصات پستی خود را از قبیل : آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک داده و سفارش خود را ثبت نمایید.

برای لاغری باید چه مدت از این دمنوش لاغری گیاهی استفاده کنم ؟

اگر هدف شما از خرید چای سبز تیما لاغری و کاهش وزن است باید بدانید که از این نوشیدنی در طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه باید به صورت منظم و روزانه استفاده نمایید. هر بسته از این محصول برای یک ماه شما کافی است و اگر قصد طی کردن دوره سه ماهه را دارید می بایست اقدام به تهیه همزمان سه بسته از این دمنوش نمایید.

تخفیف ویزه برای خریداران دوره سه ماهه دمنوش لاغری تیما

خرید


برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 52 ،آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 6298
  • بازدید امروز :4
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 5
  • بازدید این ماه : 2059
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 5
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر